Regulamin zakupów w sklepie miodpszczeli.pl

 

1. Właścicielem sklepu jest:

Pasieka Kujawska Apicom Joanna Pawłowska-Tyszko

Kaliska 128, 87-840 Lubień Kujawski

 

2. Sklep internetowy miodpszczeli.pl sprzedaje produkty poprzez wysyłki na podstawie zamówień składanych przez zarejestrowanie się w sklepie lub przesłanych faksem ewentualnie e-mailem. 

 

3. Wysyłki i sprzedaż prowadzimy wyłącznie na terytorium Polski.

Dostępne formy przesyłki:

- Paczki do 10kg:

Poczta Polska (PACZKA POCZTOWA), przesyłka ekonomiczna (czas dostawy 3-5 dni roboczych),

Poczta Polska (PACZKA POCZTOWA), przesyłka priorytetowa (czas dostawy zwykle w ciągu 2 dni roboczych)

- Paczki powyżej 10kg do 30kg:

Poczta Polska (MULTIPACZKA), przesyłka ekonomiczna (zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych)

Poczta Polska (MULTIPACZKA), przesyłka priorytetowa (zwykle w ciągu 2 dni roboczych)

- Paczki powyżej 30kg do 50kg:

Pocztex (zwykle w ciągu 2 dni roboczych)

- Paczki powyżej 50kg 

Sposób transportu ustalamy indywidualnie w zależności miejsca dostawy

Można także zamówienie odebrać osobiście - po telefonicznym potwierdzeniu termin   

 

4. Podstawowym wymaganym warunkiem zrealizowania zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz dokonanie płatności. Nie dotyczy to Klientów, którzy wybrali formę przesyłki za pobraniem. 

 

5.Zamówienia są realizowane w dzień po zaksięgowaniu płatności na rachunku bankowym lub w przypadku wysyłki "za pobraniem" po potwierdzeniu zamówienia. 

 

6. Opłaty za przesyłki pobieramy zgodnie cennikiem w naszym sklepie.

Przy każdorazowym zamówieniu Kupujący jest informowany o kosztach transportu, które zostaną doliczone do wartości zamówionych produktów. 

Sklep nie pobiera opłat za przesyłki krajowe, gdy:

- waga przesyłki nie przekracza 30kg, a wartość zamówienia przekroczyła kwotę 500 zł brutto 

 - waga przesyłki przekracza 30kg, a wartość zamówienia przekroczyła kwotę 800 zł brutto   

 

7. Dane do przelewu bankowego przy wyborze płatności przelew: 

Bank Credit Agricole 88 1940 1076 3168 2136 0000 0000

/w opisie przelewu proszę wpisać numer zamówienia/

Pasieka Kujawska Apicom Joanna Pawłowska-Tyszko

Kaliska 128

87-840 Lubień Kujawski    

 

8. Reklamacje i zwroty 

-Wszystkie reklamacje i uwagi prosimy niezwłocznie zgłaszać drogą mailową na adres biuro@miodpszczeli.pl, 

lub kontaktować się bezpośrednio telefonicznie pod numerem 0542843119

- Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.

- W przypadku kiedy otrzymany towar jest wadliwy lub niezgodny z zamówieniem Klient ma pełne prawo do wymiany towaru lub jego zwrotu.

Reklamowany produkt należy odesłać wraz z oryginałem dowodu zakupu na adres Sklepu.

W ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki Klient ma prawo do zwrotu nieuszkodzonego towaru bez podania przyczyny. Pieniądze zostaną przekazane na konto wskazane przez klienta.   

Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” (Dz.U.00. nr 22 poz.2) klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny.

Warunki przyjęcia takiego zwrotu są następujące:

Towar nie był używany oraz nie został pozbawiony fabrycznego opakowania, ani nie został zniszczony w żaden inny sposób.

Towar musi być odesłany na adres Sklepu wraz z oryginałem dowodu zakupu oraz oświadczeniem o rezygnacji z zakupu, zawierającym numer konta bankowego, na które ma być zwrócona kwota zakupu. UWAGA! Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. A w przypadku, gdy koszty wysyłki zostały poniesione przez Sklep (wysyłka GRATIS), zwracana suma zostanie pomniejszona o koszty dostawy (zgodnie z cennikiem w Dziale "Przesyłka i Płatności").

 

9.Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.   

 

10.Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią z momentu złożenia zamówienia przez klienta.  

 

11. Zawartość witryny internetowej sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego (pełni jedynie rolę informacji handlowej), a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient, składając zamówienie, składa ofertę kupna zamawianych przedmiotów, zgodnie z informacją na ich temat znajdującą się w momencie zamówienia na witrynie sklepu.   

 

12.Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży – faktura VAT albo paragon fiskalny.

 

13. Wykorzystane na stronach Sklepu znaki towarowe są własnością dysponujących nimi firm.

 

14. Zamieszczone na stronach Sklepu zdjęcia i opisy produktów są własnością Sklepu lub firm dysponujących poszczególnymi markami. Ich kopiowanie i wykorzystywanie stanowi naruszenie prawa.

 

15. Wygląd towarów przedstawionych w Sklepie (w szczególności ich kolor) może się nieznacznie różnić od ich wyglądu w rzeczywistości, co zazwyczaj jest spowodowane różnymi ustawieniami parametrów monitora. W przypadku miodów i produktów pszczelich kolor i konsystencja może się różnić od produktów oferowanych na zdjęciach. Miód pszczeli i produkty pszczele są produktami naturalnymi i nie można zapewnić za każdym razem takiego samego koloru i konsystencji. 

 

16. Dokonanie zakupów w Sklepie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

 

17. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH: Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przetwarzanie informacji osobowych w celach handlowych. Dane te nie będą wykorzystywane inaczej, jak do celów związanych z realizacją zamówienia. Sklep dl@ Ewy nie udostępnia żadnych danych swoich klientów osobom trzecim. Każdy klient ma prawo do wglądu w swoje dane, ich zmiany oraz może zakazać ich dalszego przetwarzania.

18. Złożenie zamównia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, których podanie nie jest niezbędne,
a podane zostały w formularzu w celach realizacji umowy sprzedaży lub dokonania innej czynności, w tym dokonywania rozliczenia umowy sprzedaży

 

19. W sprawach nie objętych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

20. Regulamin wchodzi w życie z chwilą zamieszczenia go na stronie sklep.miodpszczeli.pl.