Zakres cenowy
Sortowanie
---Orzechy laskowe w miodzie Sweet Fit 150g

Orzechy laskowe w miodzie to zdrowa, naturalna i odżywcza przekąska. W swym składzie zawiera: nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy (E,C,A,K,B6), minerały, mikroelementy, cukry proste oraz enzymy zawarte miodzie pszczelim.  

 

Orzechy laskowe posiadają liczne wartości odżywcze i właściwości lecznicze.

Jednak uwagę zwraca spora zawartość witaminy E (15.03 mg/100 g), czyli "witaminy młodości i płodności".

W orzechach laskowych nie brakuje również niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), zwłaszcza jednonienasyconych, które wspomagają walkę ze zbędnymi kilogramami.

Orzechy laskowe to skarbnicą potasu (680 mg/100 g), który reguluje ciśnienie krwi . Dlatego polecane są przeciw nadciśnieniu, Ponadto zawierają sporo błonnika (9.7 mg/100 g) oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, które obniżają poziom "złego" cholesterolu, a podnoszą poziom tego "dobrego" HDL, tym samym zapobiegając rozwojowi miażdżycy. 

Orzechy laskowe, podobnie jak wszystkie orzechy, są bogate również w argininę - aminokwas, który przekształca się w tlenek azotu w organizmie, przez co zwiększa światło naczyń krwionośnych poprzez rozluźnienie ich mięśni gładkich. Poza tym zawarta w nich witamina E zapobiega sklejaniu się płytek krwi, a tym samym zapobiega zakrzepom.

W związku z tym orzechy laskowe można włączyć do diety zapobiegającej chorobom układu sercowo-naczyniowego.

W orzechach laskowych można znaleźć także witaminy z grupy B, które wzmacniają nerwy, potas, który obniża ciśnienie, oraz wapń i fosfor - pierwiastki, które odpowiadają za mocne kości i zęby. Orzechy laskowe w połączeniu z miodem "tysiąca kwiatów" to znana i ceniona przekąska. Naturalne kalorie to połaczenie orzechów laskowych  i miodu pszczelego  

Orzechy laskowe w miodzie Sweet Fit 150g

Producent: Sweet Fit
Cena: 13 PLN
Ilość sztuk: 

Orzechy laskowe w miodzie

Masa netto: 150 g

Skład: miód pszczeli 55%, orzechy laskowe 45%, 

 

 

 youtube mail

 

 

PŁAĆ BEZPIECZNIE 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

Pasieka Kujawska Apicom Joanna Pawłowska-Tyszko

ul. Wojska Polskiego 29a

87-840 Lubień Kujawski

telefon

telefon:

+48 570 843 119

mail

e-mail:

biuro@miodpszczeli.pl